O naszej agencji

Warsztat PR to zespół kreatywnych, kochających swoją pracę specjalistów z bogatą wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu, public relations i projektowania graficznego.

Zespół Warsztat PR tworzy i wdraża kompleksowe strategie komunikacji z zakresu marketingu i PR-u.  Jesteśmy pasjonatami nowych form komunikacji. Nowe media, takie jak Facebook, Twitter, Pinterest i inne nie mają przed nami tajemnic.

W swojej pracy często wykorzystujemy niestandardowe pomysły, stawiamy na oryginalność, ale nieobce nam są również wszystkie tradycyjne formy komunikacji.

Justyna  Łukasik – Russek

Doświadczenie zdobywała w działach marketingu i PR sopockiej Ergo Hestii. Potem postanowiła wykorzystać je we własnej firmie. Interesują ją nowoczesne formy komunikacji a reklama na Facebook’u to jej pasja. Wiedzą
z tego zakresu dzieli się nie tylko w praktyce, ale podczas szkoleń dla dużych firm i instytucji kultury. Jej pasją jest także słowo pisane. Prywatnie, miłośniczka podróży, szczególnie do Skandynawii. Siłę i energię czerpie z wędrówek górskich a najbardziej relaksuje ją jazda na łyżwach, więc całe lato czeka na zimę.

 

 

Katarzyna Gwizdała

Specjalistka marketingu branży beauty & Fashion, blogerka. Ukończyła studia na kierunku Manager Produktu Kosmetycznego i szkołę kosmetyczną o specjalizacji wizaż. Studia podyplomowe Marketing i PR w Internecie dodatkowo poszerzyły wiedzę z zakresu marketingu. Na co dzień prowadzi bloga, na którym głównie porusza tematy kosmetyczne modowe, współpracuje z markami. W Warsztacie PR zajmuje się content marketingiem, współpracą z blogerami a także działaniami strategicznymi dla klientów.

 

Joanna Nowak

Studiowała Grafikę komputerową i Multimedia. Ubiera w obraz wizje warsztatowych klientów, jako naczelny kreatywny w firmie. Doświadczona zarówno jeśli chodzi o materiały do druku, jak i te, zamieszczane w Internecie. Prywatnie – miłośniczka kotów, jogi oraz dobrego kina.

 

 

Alicja Kosaty

Najświeższa krew w Warsztat PR. Zajmuje się komunikacją w social mediach, bo to miejsce, w którym ma szansę wykorzystać drzemiące w niej pokłady kreatywności. Z wykształcenia psycholog i warsztatowy grafik. Wielbicielka psów, dobrego jedzenia i rzemieślniczego piwa.

 

 

Magda Popek

Z wykształcenia pedagog, dziennikarz i specjalista PR. Przez wiele lat pracowała w największej gazecie regionalnej w Polsce północnej – Dzienniku Bałtyckim. Współpracuje też z ogólnopolskimi portalami informacyjnymi i lokalną prasą. Dla klientów Warsztatu PR tworzy materiały promocyjne do mediów i uczestniczy w tworzeniu koncepcji kreatywnych kampanii reklamowych. Prywatnie miłośniczka książek, gier planszowych i podróży bez rezerwacji.

 

Kasia Kucharek

Absolwentka matematyki na Politechnice Gdańskiej, aktualnie zgłębia tajniki Big Data  na Uniwersytecie Gdańskim. Pasję do PR-u odkryła w organizacji studenckiej, gdzie koordynowała promocję wydarzeń lokalnych w social media oraz śledząc kanały YouTube z całego świata. Prywatnie miłośniczka fotografii, zajęć fitness oraz kotów.