Sesja zdjęciowa dla Fashion House Gdańsk

27/04/2017

Wiosną świat budzi się do życia, każdy ma chęć i energię do działania. Postanowiliśmy to wykorzystać i dzięki współpracy Warsztatu PR i kilkunastu innych osób powstała nowa sesja wizerunkowa dla Fashion House Gdańsk, z której to zdjęcia możecie już podziwiać w Trójmieście na wielkoformatowych siatkach oraz bilbordach.

Bohaterami tegorocznej sesji była Paulina Chodkowska, którą z pewnością już kojarzycie, ponieważ pojawiała się we wcześniejszych materiałach dla Fashion House. Razem z Pauliną wystąpił model Gabriel Jackowski. Nie możemy zapomnieć o najmłodszym bohaterze zdjęć – Rochu, który dzielnie i cierpliwie pozował niczym profesjonalny model. Fotografem był znany nie tylko w Trójmieście Paweł Klein specjalizujący się w zdjęciach fashion.

Ogromną pracę w idealny look naszych modeli włożyła również wizażystka: Magda Purchla, fryzjerka Aleksandra Czerwińska, oraz prawa ręka naszego fotografa- Tomek Maryks.

Produkcją sesji zajął się Warsztat PR w składzie: Kasia Gwizdała, Justyna Łukasik, Marta Philip i Joanna Nowak a film powstał we współpracy z Gdyńską Wytwórnią Filmową. Za kamerą stanął Marcin Niemkiewicz.

Dziękujemy wszystkim za świetną współpracę. Teraz pozostaje nam podziwiać efekty!

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z backstage sesji pod linkiem:
Backstage sesja zdjęciowaTagi: , ,

Jeżeli potrzebujesz podobnego projektu, skontaktuj się z nami: biuro@warsztatpr.pl