Kemira

Warsztat PR we współpracy z Brandscope: uroczyste otwarcie Kemira Gdańsk

11/03/2014

4 marca, w wielofunkcyjnym kompleksie Alchemia w Gdańsku odbyło się uroczyste otwarcie centrum usług biznesowych firmy Kemira, które Warsztat PR przygotował we współpracy z Brandscope. Wydarzenie to było zwieńczeniem realizacji strategicznego dla firmy Kemira projektu – stworzenia w Polsce centrum usług biznesowych.

Kemira - uroczyste otwarcie biura

Na uroczystości obecni byli najważniejsi przedstawiciele helsińskiej centrali firmy oraz reprezentanci samorządów miasta Gdańsk i woj. Pomorskiego i kluczowi partnerzy biznesowi. Po zakończeniu oficjalnej części, goście mieli okazję zapoznać się z charakterem realizowanych w centrum procesów, nowym, przestronnym biurem oraz strukturą poszczególnych zespołów. Dodatkowo, goście mogli zapoznać się z wystawą zdjęć pracowników, które przedstawiały ich podróże w najdalsze zakątki świata i podkreślały multikulturowy skład zespołu.

Kemira

Warsztat PR, we współpracy z Brandscope przygotował także wystawę przybliżającą kulturę fińską, którą do 23. marca można oglądać na terenie Galerii Bałtyckiej.

Agencja Brandscope opracowała ogólną koncepcję wydarzenia, Warsztat PR odpowiadał za realizację projektu.Tagi: , , , ,

Jeżeli potrzebujesz podobnego projektu, skontaktuj się z nami: biuro@warsztatpr.pl