Warsztat PR edukuje w ramach portalu E-edu.pl z mediów społecznościowych

02/07/2013

Wiedzę zawsze warto poszerzać i później się nią dzielić. Tak też działa Warsztat PR, pokazując jak wykorzystać media społecznościowe – w cyklu warsztatów ;) na portalu E-edu.pl, odbywających się na zasadzie e-learningu. W przyjaznej formie dowiesz się jak planować skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku, jak prowadzić skuteczne działania w Social Media oraz nauczysz się opracowywać strategie obecności firmy w miejscach, gdzie decydujący głos ma klient. Zajęcia wirtualnie prowadzi Justyna Łukasik.

Media społecznościowe mają obecnie wiele twarzy, są w formie magazynów, blogów, weblogów, mikroblogów, fotoblogów, wideoblogów, wiki, podcastów, serwisów gromadzących muzykę, zdjęć i video, rankingów oraz zakładek społecznościowych (social bookmarkingu).

Z roku na rok stają się istotną częścią naszego życia, i w przypadku jakiejkolwiek działalności nie można się już bez nich obyć. Jeżeli zależy nam na nowoczesnym przekazywaniu informacji i budowaniu wizerunku marki (komercyjnej i osobistej), to poznanie sekretów tej komunikacji społecznościowej jest niezbędne.

O inicjatywie:

Portal E-edu.pl stworzony został z myślą o osobach, które nieustannie inwestują w swój rozwój, podnoszą kwalifikacje oraz zgłębiają posiadaną już wiedzę. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku pracy docieramy do firm i klientów indywidualnych, którym umożliwiamy uczestnictwo w kursach prowadzonych metodą e-learningową. Szeroki wachlarz proponowanych szkoleń sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Stały kontakt z trenerem – ekspertem w danej dziedzinie, daje możliwość uczestnikom kursu na zdobycie, oprócz wiedzy teoretycznej, również wiedzy praktycznej, a czat i forum umożliwiają kontakt i wymianę doświadczeń z innymi kursantami o każdej porze.

Osoby zainteresowane kursami zapraszamy na stronę www.e-edu.pl/media-spolecznoscioweTagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Jeżeli potrzebujesz podobnego projektu, skontaktuj się z nami: biuro@warsztatpr.pl